Projekt suwaka, naklejki transferowe 4094

Kod produktu: 10725
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 101
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Projekt suwaka to jeden z najbardziej popularnych sposobów ozdabiania paznokci. Polega on na wykonaniu na paznokciu pionowego podziału, który następnie udekorowany zostaje różnymi motywami. Jednym ze sposobów zdobienia suwaka są naklejki transferowe, a w szczególności model 4094.

Naklejki transferowe 4094 to motywy kwiatowe, które nadają się idealnie na każdą porę roku. Kwiaty te bardzo dobrze prezentują się na jasnych kolorach lakieru do paznokci, choć można je również zastosować na ciemnych tłach. Naklejki te są bardzo łatwe w aplikacji i trwałe, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że po krótkim czasie będą się odprawiać.

Aby wykonać projekt suwaka z zastosowaniem naklejek transferowych, należy najpierw przygotować paznokcie. Należy je oczyścić i osuszyć, a jeśli chcemy, możemy nałożyć bazowy lakier do paznokci. Następnie malujemy paznokcie na jasny kolor, a po wyschnięciu nakładamy naklejki transferowe.

Aby nakleić naklejki transferowe, trzeba je najpierw wyciąć z kartki, na której zostały nanieśione. Następnie naklejamy je na paznokieć, delikatnie przyciskając i spłaszczając, by usunąć powietrze spomiędzy naklejki i paznokcia. Po chwili dokładnie przetrzepujemy naklejkę do paznokcia, aby przetransferować wzór. Po zdjęciu naklejki pozostaje na paznokciu kolorowy motyw, który utrwalamy przy użyciu bezbarwnego lakieru do paznokci.

Projekt suwaka z naklejkami transferowymi 4094 to bardzo efektowne zdobienie paznokci, które sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Naklejki te pozwalają na osiągnięcie pięknego stylu bez wielkiego nakładu pracy, co czyni je idealnym wyborem dla każdej kobiety, która chce mieć piękne paznokcie bez wychodzenia z domu.