Pędzel polygelowy nr 4

Kod produktu: 10565
Pozostała część w magazynie: dużo
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 936
Wymiary
Długość 23.00
Szerokość 1.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pędzel polygelowy nr 4 - idealne narzędzie do tworzenia perfekcyjnych stylizacji paznokci.

Pędzel polygelowy nr 4 to niezwykle funkcjonalne narzędzie, które znajduje swoje zastosowanie w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak również w domowym użytku. Wykonany z najwyższej jakości włosia syntetycznego, zapewnia precyzję i dokładność w aplikacji polygelu.

Dzięki swojej czterokątnej końcówce pędzelek umożliwia równomierne i dokładne rozprowadzenie produktu na powierzchni paznokcia. Odpowiednio zakończona końcówka pędzla pozwala na precyzyjną aplikację produktu w miejscach trudno dostępnych, takich jak krawędzie i skórki paznokci.

Pędzel polygelowy nr 4 to narzędzie o uniwersalnym zastosowaniu - pozwala na tworzenie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych stylizacji paznokci. Dzięki niemu stworzenie pięknych i trwałych paznokci stanie się prostsze i szybsze.

Przede wszystkim pędzel polygelowy nr 4 jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy zajmują się stylizacją paznokci. Jednakże, z powodzeniem może go używać każdy, kto chce osiągnąć perfekcyjny wygląd swoich paznokci w zaciszu domowym.

Wniosek? Pędzel polygelowy nr 4 to podstawowe narzędzie dla każdej osoby, która zajmuje się stylizacją paznokci. Dzięki swojej precyzji i dokładności, stanie się niezastąpionym narzędziem w twojej kosmetycznej szafie.