Końcówki przedłużające w worku (500 sztuk), różne rozmiary

Kod produktu: 10544
Numer pozycji: VR-BF975
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 296
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Końcówki przedłużające to jeden z najważniejszych elementów, jeśli chodzi o narastanie paznokci. Są to małe, cienkie, metalowe końcówki, które nakłada się na końcówkę naturalnego paznokcia, umożliwiając przedłużenie go w dowolnym kierunku. Końcówki przedłużające są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby pasować do każdej długości i szerokości paznokcia.

Worki z końcówkami przedłużającymi są dostępne w różnych ilościach, a opakowanie z 500 sztukami jest świetnym wyborem dla osób, które zajmują się profesjonalnym narastaniem paznokci. Dzięki temu łatwo można zaspokoić potrzeby klientek, a także mieć zapas pod ręką.

Różne rozmiary końcówek są dostępne w tym samym worku, co ułatwia dobieranie odpowiedniego rozmiaru dla każdego paznokcia. Małe, średnie i duże końcówki są standardem, ale można również znaleźć końcówki o różnych szerokościach i kształtach, które są bardziej odpowiednie dla niektórych typów paznokci.

Najważniejszą cechą końcówek przedłużających jest ich jakość. Dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane końcówki. Większość końcówek przedłużających jest wykonana z metali lub tworzyw sztucznych, ale najlepsze są te, które wykonane są z metalu chirurgicznego, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość.

Końcówki przedłużające w worku to niezbędny element dla każdej osoby zajmującej się profesjonalnym narastaniem paznokci. Wysoka jakość końcówek, ich różnorodność w rozmiarach i dostępność w dużej ilości sprawia, że worki z końcówkami są bardzo popularne i często wykorzystywane przez stylistów paznokci.