Global Fashion C 0.20 12mm zestaw rzęs wstążki

Kod produktu: 10534
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 262
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion C to marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rzęs do przedłużania i zagęszczania naturalnych rzęs. Jednym z ich najbardziej popularnych produktów jest zestaw rzęs wstążki, które idealnie pasują do każdego typu twarzy!

Zestaw rzęs wstążki składa się z 12 mm długości, co sprawia, że są one idealnie długie, ale nie wyglądają przesadnie. Są one wykonane z najwyższej jakości syntetycznej bawełny, dzięki czemu są one trwałe i odporne na uszkodzenia.

Rzęsy wstążki są zaprojektowane w sposób, który pozwala im na idealne ułożenie się na naturalnych rzęsach. Oznacza to, że wyglądają one bardzo naturalnie i delikatnie, co sprawia, że nie widać różnicy między rzęsami naturalnymi a sztucznymi. 

C 0.20 oznacza, że rzęsy są bardzo delikatne, a grubość wynosi 0,20 mm, co czyni je idealnym wyborem dla osób, które chcą uzyskać subtelny, ale jednocześnie wyraźny efekt. Zestaw rzęs wstążki Global Fashion C jest idealny dla początkujących oraz dla doświadczonych specjalistów w dziedzinie przedłużania rzęs.

Dodatkowo, zestaw zawiera również klej do rzęs, który jest bardzo trwały i łatwy w aplikacji. Oprócz kleju, zestaw zawiera również specjalne pęsety, które ułatwiają aplikację rzęs i pozwalają na precyzyjne ułożenie każdego włoska.

Wszystko to sprawia, że Global Fashion C to marka, na którą można liczyć, jeśli chodzi o najwyższą jakość i trwałość produktów do przedłużania rzęs. Dlatego, jeśli chcesz uzyskać piękne, naturalne rzęsy, to warto zastanowić się nad zakupem zestawu rzęs wstążki Global Fashion C 0.20 12mm!