Rzęsy Star Colors do przedłużania

Kod produktu: 10530
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
22 zł
-25%
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 564
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Podobne produkty
Rzęsy Star Colors to jedne z najbardziej popularnych sztucznych rzęs na rynku. Specjalnie zaprojektowane do przedłużania rzęs, ten produkt oferuje szeroki wybór długości i grubości, co pozwala na stworzenie unikalnego wyglądu stroju.

Jednym z najważniejszych powodów popularności Star Colors jest ich jakość. Wykonane z najlepszych materiałów, te rzęsy są mocne i trwałe, co oznacza, że mogą znieść nawet najbardziej intensywne użycie. Dodatkowo, ich naturalny wygląd jest nieporównywalny z innymi sztucznymi rzęsami na rynku, dzięki czemu można uzyskać piękne i naturalne wyglądające rzęsy.

Kolejną zaletą Star Colors jest ich szeroka oferta. Dostępne są w różnych długościach i grubościach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego typu rzęs oraz oczekiwanego efektu końcowego. Wśród dostępnych długości znajdują się między innymi takie, jak 8mm, 10mm, 12mm oraz 14mm. Dostępne grubości to od 0,10 do 0,25, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego dla klientki produktu.

Nie mniej ważne są wygodne i łatwe w użyciu Star Colors. Dzięki ich elastycznej taśmie, rzęsy Star Colors można łatwo przykleić i usunąć. Co więcej, są one bardzo wygodne dla klientów, ponieważ nie powodują żadnego dyskomfortu i są prawie niewidoczne.

Podsumowując, rzęsy Star Colors to idealny wybór dla każdej osoby, która chce uzyskać piękne i naturalne wyglądające rzęsy. Są one trwałe, wygodne w użyciu i dostępne w szerokim wyborze długości i grubości. Wszystko to sprawia, że są one jednym z najlepszych produktów na rynku, jeśli chodzi o przedłużanie rzęs.