Szablon do brwi 19

Kod produktu: 10497
Pozostała część w magazynie: dużo
2,64 zł
0,53 €
0,55 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 271
Wymiary
Długość 13.00
Szerokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Podobne produkty

Szablon do brwi to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć perfekcyjnie wyprofilowane brwi, ale nie mają na to czasu lub nie mają wprawy w malowaniu brwi. Jednym z najpopularniejszych szablonów na rynku jest szablon do brwi numer 19.

Szablon do brwi numer 19 to produkt, który pozwala na dokładne wyprofilowanie brwi. Wystarczy umieścić szablon na brwiach i dokładnie nałożyć na nie kosmetyki do brwi. Dzięki szablonowi można w kilka chwil uzyskać idealny kształt brwi, bez ryzyka popełnienia błędu.

Wszystkie szablony do brwi są wykonane z bezpiecznego i trwałego materiału, dzięki czemu można ich używać przez wiele miesięcy. Szablon do brwi numer 19 jest uniwersalny i pasuje do różnego rodzaju twarzy. Można go wykorzystać do wyprofilowania brwi zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Szablon do brwi numer 19 jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nałożyć go na brwi i delikatnie przycisnąć do skóry. Następnie należy nałożyć cień lub kredkę do brwi wzdłuż krawędzi szablonu. Można też użyć szablonu jako linijki do dokładnego ścięcia brwi nożyczkami.

Szablon do brwi numer 19 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą osiągnąć idealny kształt brwi bez wysiłku, ale również dla profesjonalistów, którzy chcą dokładnie wyprofilować brwi swoim klientkom. Dzięki szablonowi można uzyskać idealny kształt brwi w kilka chwil, bez kłopotów i bez błędów.

Warto zainwestować w szablon do brwi numer 19 - to produkt, który pozwala na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu w kilka chwil i zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas wyprofilowania brwi.