Etui na nożyczki, srebrne

Kod produktu: 10495
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 269
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Podobne produkty
Etui na nożyczki, srebrne – elegancki i praktyczny dodatek

Skoro interesujesz się fryzjerstwem lub kosmetologią, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są nożyczki w Twojej pracy. To właśnie one pozwalają wykonywać precyzyjne cięcia i stylizacje, dzięki nim fryzury i zabiegi kosmetyczne wyglądają profesjonalnie i perfekcyjnie. Warto więc zadbać o to, żeby nożyczki były zawsze w najlepszym stanie – i do tego przyda się właśnie etui na nożyczki, srebrne.

Takie etui to rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Srebrny kolor wprowadza do salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego elegancki akcent, podkreślający wysoką jakość usług i profesjonalizm. Jednocześnie etui chroni nożyczki przed uszkodzeniami i zarysowaniami – dzięki temu służą dłużej i nie tracą swojej ostrości.

Srebrne etui na nożyczki dostępne są w różnych wersjach – można wybrać modele z dopinanym klipsem, z elastycznym paskiem czy z zamkiem błyskawicznym. Wszystkie warianty pozwalają na bezpieczne przechowywanie nożyczek i łatwy dostęp do nich w dowolnym momencie. Dodatkowo, srebrny kolor etui doskonale komponuje się z innymi elementami wyposażenia salonu lub gabinetu, np. z lustrami, narzędziami czy ozdobami.

Nie ma wątpliwości, że etui na nożyczki, srebrne to opłacalna inwestycja dla każdego, kto zajmuje się profesjonalnie fryzjerstwem lub kosmetologią. Taki dodatek pozwoli zadbać o narzędzia pracy, utrzymując je w idealnym stanie i podkreślając ich wartość estetyczną. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałeś się na srebrne etui na nożyczki, warto przemyśleć ten zakup już dziś!