Zestaw rzęs Estet C 0,07 8 mm w formie wstążki

Kod produktu: 10468
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 273
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Estet C 0,07 8 mm w formie wstążki to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną uzyskać piękne, gęste i długie rzęsy. Ten wysokiej jakości produkt pozwala na szybkie i łatwe nałożenie sztucznych rzęs, co sprawia, że zabieg przedłużania rzęs staje się jeszcze bardziej przyjemny i skuteczny.

Zestaw rzęs Estet C 0,07 8 mm składa się z 12 pasów wstążki, z których każdy zawiera 12 sztuk rzęs. Ta ilość jest wystarczająca do wykonania jednej pełnej aplikacji na jedno oko. Długość rzęs w tym zestawie wynosi 8 mm, co jest najczęściej wybieraną długością przez kobiety, które pragną uzyskać naturalny i subtelny efekt.

Wstążka, na której są mocowane sztuczne rzęsy, jest wykonana z delikatnego materiału, który nie drażni delikatnej skóry wokół oczu. Rzęsy Estet C są wykonane z najwyższej jakości syntetycznych włosków. Ich charakterystyczna struktura sprawia, że są one bardzo lekkie i wytrzymałe. Dzięki temu aplikacja rzęs jest nie tylko estetyczna, ale również bezpieczna dla oczu i skóry.

Rzęsy Estet C 0,07 8 mm są szczególnie polecane dla kobiet o jasnej karnacji i naturalnie cienkich rzęsach. Dzięki nim można uzyskać subtelny efekt, który znacznie poprawi walory kobiecej urody. Warto również dodać, że ta długość i grubość rzęs idealnie nadaje się do wykonania demakijażu, co jest również bardzo ważne w pielęgnacji rzęs.

Podsumowując, zestaw rzęs Estet C 0,07 8 mm w formie wstążki to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie piękny i naturalny wygląd. Produkt ten jest łatwy w aplikacji, a jednocześnie wyjątkowo trwały i wygodny w użytkowaniu. Dlatego też polecamy go wszystkim, którzy pragną podkreślić swoje naturalne piękno i uwydatnić swoje kobiece atuty.