Głowica szczotki, płaska

Kod produktu: 10320
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 230
Wymiary
Długość 3.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Głowica szczotki płaska to jedna z wielu dostępnych na rynku nasadek do frezera, których używa się podczas manicure i pedicure. Jak sugeruje jej nazwa, ta głowica wyglądem przypomina płaską szczoteczkę i jest używana do zgładzania, polerowania i czyszczenia naturalnych i akrylowych paznokci.

Głowica szczotki płaska składa się z małych, wygiętych włosków, które kołyszą się podczas pracy i usuwają martwe komórki skóry i zanieczyszczenia z paznokci. Głowica jest zwykle stosowana na ostatnim etapie manicure lub pedicure, aby uzyskać idealnie gładki i błyszczący wygląd paznokci.

Podczas korzystania z głowicy szczotki płaskiej należy pamiętać, że należy jej używać delikatnie, aby uniknąć uszkodzenia i zadrapania warstwy górnej paznokcia. W przypadku zbyt intensywnego używania może to prowadzić do złamania naturalnego paznokcia lub uszkodzenia akrylowej powłoki.

Istnieje wiele różnych marek i modeli głowic szczotek płaskich na rynku. Wybór odpowiedniej nasadki do frezera zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także od rodzaju i stanu paznokci klienta.

Podsumowując, głowica szczotki płaska jest niezwykle przydatnym narzędziem podczas manicure i pedicure. Jej delikatny dział to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać perfekcyjnie gładkie i błyszczące paznokcie bez narażania ich na uszkodzenia. Zapewnia to również sprawne i skuteczne usuwanie martwych komórek skóry i zanieczyszczeń z powierzchni paznokcia.