Zestaw rzęs Estet C 0,15 11 mm w formie wstążki

Kod produktu: 10316
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 240
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Estet C 0,15 11 mm w formie wstążki to doskonały wybór dla każdego, kto chce uzyskać piękne, długie i gęste rzęsy. Dzięki temu zestawowi w łatwy sposób mogą Państwo wykonać profesjonalne przedłużanie rzęs w domowym zaciszu.

Zestaw rzęs Estet C zawiera rzęsy o grubości 0,15 mm i długości 11 mm, co pozwala na uzyskanie naturalnego, ale zauważalnego efektu. Rzęsy te wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu i charakteryzują się trwałością i wytrzymałością.

Wstążka, na której znajdują się rzęsy, ułatwia aplikację i pozwala na precyzyjne ułożenie każdej rzęsy. Zestaw jest łatwy w użyciu, a przy tym bardzo skuteczny. Dzięki niemu można uzyskać piękne i naturalnie wyglądające rzęsy, bez konieczności korzystania z usług kosmetyczki.

Przedłużanie rzęs to doskonały sposób na podkreślenie piękna oczu i zwiększenie pewności siebie. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na naukę tej techniki i wykorzystać do tego właśnie zestaw rzęs Estet C 0,15 11 mm w formie wstążki.

Podsumowując, zestaw rzęs Estet C to doskonały wybór dla każdej osoby, która chce uzyskać piękne i naturalne rzęsy w domowym zaciszu. Wstążka z rzęsami umożliwia łatwą aplikację i precyzyjne ułożenie każdej rzęsy. Zestaw jest łatwy w użyciu i skuteczny, dzięki czemu można uzyskać profesjonalny efekt bez korzystania z usług kosmetyczki.