Zestaw rzęs Estet C 0,07 10 mm w formie wstążki

Kod produktu: 10312
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 164
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Estet C 0,07 10 mm w formie wstążki to idealny wybór dla każdego, kto chce osiągnąć perfekcyjny efekt narastających i pięknych rzęs. Jeśli planujesz zakup takiego zestawu rzęs, w tym artykule znajdziesz z pewnością przydatne informacje na temat jego właściwości i sposobu stosowania.

Zaczynając od samej formy wstążki, warto dodać, że jest to jedna z najwygodniejszych form dostępnych na rynku. Rzęsy Estet C 0,07 mm 10 mm zostały ułożone na wstążce, która ułatwia pracę stylistkom paznokci i rzęs. Wstążka zapewnia porządek i ułatwia dozowanie i wybieranie odpowiedniej długości. Wstążka z rzęsami to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szybkość, precyzję i efektywność.

Zestaw rzęs Estet C 0,07 10 mm w formie wstążki składa się z 16 pasm. To dobry wybór dla stylistek, która cenią sobie jakość i wydajność. Dzięki temu, że zestaw zawiera 16 pasm, można od razu wykonać kilka zabiegów. Rzęsy Estet C wykonane zostały z syntetycznego materiału, który nie uczula ani nie drażni delikatnej skóry powiek. To ważne, zwłaszcza dla osób, które mają wrażliwe oczy i łatwo reagują na różne czynniki zewnętrzne.

Długość rzęs Estet C 0,07 mm 10 mm to odpowiednia długość do wykonania klasycznego zabiegu narastania rzęs, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy kochają piękno i elegancję. Długość ta zapewni naturalny, ale wyrazisty efekt, który z pewnością przyciągnie uwagę innych osób. Rzęsy wchodzące w skład zestawu są grube, ale jednocześnie lekkie i niewyczuwalne na powiece.

Wszystkie te cechy, połączone ze sprawdzonym i renomowanym producentem, czynią z zestawu rzęs Estet C 0,07 10 mm w formie wstążki jeden z najlepszych wyborów na rynku. Jeśli chcesz mieć piękne, wyraziste rzęsy, to właśnie ten zestaw jest dla Ciebie. Już teraz zamów zestaw rzęs Estet C 0,07 10 mm i przekonaj się, jak łatwo i szybko można uzyskać świetny efekt.