Zestaw rzęs Estet C 0,10 10 mm w postaci wstążek

Kod produktu: 10309
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 181
Wymiary
Długość 11.00
Szerokość 5.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Estet C 0,10 10 mm w postaci wstążek to doskonałe narzędzie dla każdej stylistki rzęs. Wstążki to nic innego jak paseczki, na których znajdują się już połączone razem pojedyncze rzęsy, gotowe do aplikacji na powiekę.

Zestaw Estet C 0,10 10 mm składa się z 12 pasków, na każdym znajduje się aż 12 pojedynczych rzęs, co daje łącznie 144 rzęsy. Tak duża ilość pozwala na tworzenie bardzo gęstych, naturalnie wyglądających rzęs.

Rzęsy w zestawie są w kolorze czarnym, co pozwala na uzyskanie efektu bardzo wyrazistych oczu. Są one wykonane z najwyższej jakości syntetycznego włókna, które jest miękkie i delikatne w dotyku. Dzięki temu rzęsy są nie tylko piękne, ale również bardzo komfortowe w noszeniu.

Praca z zestawem rzęs Estet C 0,10 10 mm w postaci wstążek jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy odrywać pojedyncze rzęsy z paska, mocować je na powiece za pomocą specjalnego kleju i przycinować do wymaganego rozmiaru. Dzięki temu oszczędza się cenny czas, który jest szczególnie ważny przy wykonywaniu zabiegów na zamówienie.

Zestaw rzęs Estet C 0,10 10 mm w postaci wstążek to doskonałe rozwiązanie dla każdej stylistki rzęs, która ceni sobie czas i jakość wykonania. Dzięki niemu można uzyskać piękne, naturalnie wyglądające rzęsy, które będą idealnie pasować do stylizacji oka.