Zestaw rzęs Estet C 0,08 8 mm w formie wstążki

Kod produktu: 10306
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 154
Wymiary
Długość 11.00
Szerokość 5.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Estet C 0,08 8 mm to doskonały produkt dla osób, które pragną poszerzyć swoje umiejętności w zakresie stylizacji rzęs. Jest to zestaw wstążkowy, co oznacza, że rzęsy ułożone są równolegle do siebie i utrzymywane w miejscu przez specjalną taśmę.

Dzięki takiej formie, aplikacja rzęs jest znacznie łatwiejsza i bardziej precyzyjna. Rzęsy tego typu są cieńsze i lżejsze, co sprawia, że są trudniejsze do zauważenia na oku klientki, a jednocześnie dają bardzo naturalny efekt.

Zestaw rzęs Estet C 0,08 8 mm jest bardzo uniwersalny. Dzięki temu, że każda rzęsa ma 8 mm długości, można go stosować dla klientek z różnym kształtem oczu i preferencjami dotyczącymi długości rzęs. Wszystkie rzęsy w zestawie wykonane są z wysokiej jakości syntetycznych włókien, co zapewnia ich trwałość, plastyczność i naturalny wygląd.

Zestaw rzęs Estet C 0,08 8 mm jest również bardzo wydajny. W jednym pasku znajduje się aż 16 rzęs, co pozwala na wykonanie aż 16 zabiegów. Koszt jednego zestawu jest zatem bardzo korzystny w porównaniu z kosztem zakupu pojedynczych rzęs.

Podsumowując, zestaw rzęs Estet C 0,08 8 mm to produkt, który warto mieć w swojej kieszeni jako profesjonalna stylistka rzęs. Zapewnia on łatwą i precyzyjną aplikację, naturalny efekt oraz wysoką trwałość. Dzięki temu można w pełni zadowolić klientki, które pragną mieć piękne i naturalne rzęsy.