Zestaw rzęs wstążkowych z brązową końcówką Estet Mix 0,10 C

Kod produktu: 10305
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 125
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs wstążkowych to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną poszerzyć swoją ofertę w zakresie stylizacji rzęs. Estet Mix 0,10 C to jedna z propozycji dla każdego, kto chce osiągnąć efekt naturalnych płatów rzęs. Produkt ten charakteryzuje się brązową końcówką, która dodaje im nieco cieplejszego odcienia.

Przede wszystkim, warto zauważyć, że zestaw rzęs wstążkowych Estet Mix 0,10 C to produkt w najwyższej jakości dostępny na rynku. Rzęsy zostały wykonane z materiału syntetycznego, co sprawia, że są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są też bardzo elastyczne, co ułatwia ich dopasowanie do kształtu oka.

Kolejnym atutem zestawu jest ich dekoracyjna końcówka o odcieniu brązu. To właśnie dzięki temu, rzęsy prezentują się bardzo naturalnie, a ich kolor idealnie łączy się z naturalnym kolorem rzęs. Po nałożeniu kosmetyku, klientki z pewnością będą zadowolone z uzyskanego efektu.

Zapewnienie najwyższej jakości wykonania to jedno, jednak Estet Mix 0,10 C został tak zaprojektowany, aby ułatwić pracę stylistce rzęs. Rzęsy wchodzą w skład wstążki, dzięki której umieszczenie ich na naturalnych rzęsach odbywa się szybciej i łatwiej. Takie rozwiązanie pozwala także uzyskać wyjątkowo naturalny efekt, a jednocześnie skrócić czas wykonywania zabiegu.

Podsumowując, zestaw rzęs wstążkowych Estet Mix 0,10 C z brązową końcówką to produkt, który warto wypróbować. Wykonane z najlepszej jakości materiałów rzęsy są elastyczne, trwałe i pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu. To doskonałe rozwiązanie dla każdej stylistki rzęs, która pragnie oferować swoim klientkom coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.