Zestaw rzęs Global Fashion D 0,12 13 mm wstążki (białe)

Kod produktu: 10298
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 231
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestawy rzęs są idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących mieć gęstsze, dłuższe i piękniejsze rzęsy. Jednym z takich zestawów jest zestaw rzęs Global Fashion D 0,12 13 mm wstążki (białe), który jest jednym z najbardziej popularnych na rynku.

Ten zestaw zawiera wykonane z najlepszej jakości włosia syntetycznego rzęsy o grubości 0,12 mm oraz długości 13 mm. Rzęsy te są idealnie wyprofilowane, co pozwala na ich łatwe nakładanie, a także zapewnia naturalny wygląd.

Co wyróżnia ten zestaw to także specjalne wstążki białe, które ułatwiają wygodne i precyzyjne nakładanie każdej rzęsy. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nałożeniem samodzielnie sztucznych rzęs.

Zestaw rzęs Global Fashion D 0,12 13 mm wstążki (białe) jest doskonałym wyborem nie tylko dla profesjonalnych wizażystek, ale także dla każdej z nas, które chcą się poczuć piękne i zmysłowe. To idealne rozwiązanie dla pań, które chcą wykonać makijaż, który podkreśli ich urodę i dodaje pewności siebie.

Zestaw ten jest nie tylko praktyczny i wygodny, ale także bardzo trwały. Raz nałożone rzęsy utrzymują się przez długi czas, co pozwala cieszyć się pięknym i zmysłowym wyglądem bez konieczności częstych poprawek.

Podsumowując, zestaw rzęs Global Fashion D 0,12 13 mm wstążki (białe) to świetne rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych, gęstych i dłuższych rzęsach. Dzięki temu zestawowi, każda z nas może podkreślić swoją urodę i poczuć się wyjątkowo piękna.