Global Fashion D 0.12 12mm zestaw rzęs wstążki

Kod produktu: 10284
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 153
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion D to zestaw rzęs wstążki, które oferują kobietom pełen luksus i doskonały wygląd. Rzęsy te są wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych, co daje im naturalny wygląd i trwałość.

Zestaw rzęs wstążki Global Fashion D składa się z 12 rzędów 12mm długości i grubości 0.12. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć piękne, gęste i długie rzęsy bez konieczności używania sztucznych narzędzi do podkręcania.

Poza wygodą i pięknym wyglądem, rzęsy wstążki Global Fashion D są również bardzo łatwe w aplikacji. Ich unikalna technologia klejąca zapewnia trwałość, dzięki czemu rzęsy nie przesuwają się ani nie odpadają w czasie noszenia.

Nie ma potrzeby martwić się o to, że rzęsy wstążki Global Fashion D wyglądają sztucznie. Dzięki naturalnemu wyglądowi oraz różnym długościom i grubościom, można dopasować je do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Podsumowując, zestaw rzęs wstążki Global Fashion D to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce cieszyć się pięknym i naturalnym wyglądem rzęs bez dodatkowego nakładu pracy. Jest to inwestycja, która z pewnością przyniesie wiele korzyści i pozytywnych wrażeń.