Global Fashion C 0,12 11 mm zestaw rzęs z wstążką

Kod produktu: 10282
Pozostała część w magazynie: mały
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 126
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestawy sztucznych rzęs są coraz popularniejsze w branży beauty. Global Fashion C 0,12 11mm zestaw rzęs z wstążką to idealny wybór dla tych, którzy chcą mieć gęste i długie rzęsy, bez konieczności wykonywania zabiegów w salonie kosmetycznym.

Zestaw zawiera 12 rzędów rzęs o długości 11mm oraz wstążkę, która ułatwia aplikację. Rzęsy zostały wykonane z syntetycznego materiału, który jest lekki i przyjemny w noszeniu. Grubość włosków to 0,12mm, co sprawia, że są one w stanie dodać objętości i wydłużyć naturalną długość rzęs.

Aplikacja sztucznych rzęs nie jest trudna, jednak wymaga pewnej wprawy i cierpliwości. W przypadku zestawu Global Fashion C 0,12 11mm, aplikacja jest znacznie ułatwiona dzięki dołączonej wstążce. Pierwszym krokiem jest przygotowanie naturalnych rzęs, które powinny być dokładnie oczyszczone z makijażu i tłuszczu. Następnie należy wziąć jedną rzęsę z zestawu i delikatnie nałożyć na naturalne rzęsy, przyklejając do bazy za pomocą specjalnego kleju. Proces ten należy powtarzać, aż do uzyskania pożądanej objętości i długości rzęs.

Global Fashion C 0,12 11mm zestaw rzęs z wstążką cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Sztuczne rzęsy są trwałe i wyglądają bardzo naturalnie, co pozwala na uzyskanie pięknego i zmysłowego spojrzenia. Zestaw jest łatwy w aplikacji i może być stosowany przez każdego, kto pragnie uzyskać spektakularny efekt w dość niedługim czasie.

Podsumowując, Global Fashion C 0,12 11mm zestaw rzęs z wstążką to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć piękne i długie rzęsy, bez konieczności wykonywania kosztownych i czasochłonnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Zestaw pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu w prosty i łatwy sposób, nawet dla początkujących w dziedzinie sztuk pięknych.