Global Fashion D 0,20 14 mm zestaw rzęs z wstążką

Kod produktu: 10279
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 135
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

W dzisiejszych czasach moda dotyczy nie tylko ubioru czy dodatków, ale także wyglądu własnego ciała. Jednym z elementów, których warto zwracać uwagę w przypadku urody, są rzęsy. Długie i gęste rzęsy dodają twarzy wyrazistości, podkreślając jednocześnie oczy. Dlatego też wiele osób decyduje się na nałożenie rzęs, zwłaszcza w przypadku specjalnych okazji takich jak wesela czy bankiety. Wśród popularnych zestawów rzęs, warto odnotować Global Fashion D 0,20 14 mm zestaw rzęs z wstążką.

Global Fashion D 0,20 14 mm zestaw rzęs z wstążką składa się z 12 pasków wstążek i 12 pasków rzęs, co umożliwia nałożenie ich na całą powierzchnię oka. Rzęsy te są wykonane z najwyższej jakości syntetycznego włosia, które pozwala na uzyskanie efektu naturalnych i gęstych rzęs. Dodatkowo, włosie jest odporne na wilgoć oraz nie traci koloru, co umożliwia długotrwałe noszenie.

Zestaw rzęs Global Fashion D 0,20 14 mm z wstążką jest bardzo łatwy w nałożeniu. Wystarczy ściągnąć rzęsy z paska, a następnie przymocować je do naturalnej rzęsy za pomocą kleju. Jednak warto pamiętać, żeby przestrzegać instrukcji użytkowania i nie przesadzać z ilością kleju, ponieważ może to prowadzić do podrażnień lub znacznego ubytku rzęs naturalnych.

Rzęsy Global Fashion D 0,20 14 mm z wstążką są dostępne w różnych długościach, ale to 14 mm jest najczęściej wybierane ze względu na to, że pozwala na uzyskanie spektakularnego, ale jednocześnie naturalnego efektu. Ponadto, pozwala to na łatwe dopasowanie do kształtu oka, co jest ważne w przypadku osób z innymi kształtami oczu.

Korzystając z zestawu rzęs Global Fashion D 0,20 14 mm z wstążką, warto pamiętać, żeby nie zapominać o odpowiedniej pielęgnacji. Rzęsy powinny być delikatnie czyszczone przy użyciu specjalnych środków, a także chronione przed wilgocią i tarczem z innych przedmiotów.

Podsumowując, zestaw rzęs Global Fashion D 0,20 14 mm z wstążką to doskonały wybór dla osób, które zadają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełnią rzęsy w codziennej pielęgnacji urody. Dostępność różnych długości oraz łatwość montażu sprawiają, że jest to idealna opcja dla każdej nowoczesnej kobiety.