Zestaw rzęs wstążki Global Fashion D 0,15 15 mm

Kod produktu: 10277
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 122
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs wstążki Global Fashion D 0,15 15 mm to produkt dla osób, które pragną mieć piękne i długie rzęsy. Zestaw ten zawiera 12 rzędów wstążek o długości 15 mm, każda o grubości 0,15 mm. Rzęsy te są idealną odmianą dla każdego, kto ma cienkie i słabe rzęsy, a pragnie uzyskać efekt naturalnego zagęszczenia.

Głównym celem zestawu jest dodanie objętości, wydłużenie i podkreślenie naturalnego kształtu Twoich rzęs. Rzęsy wstążki Global Fashion D 0,15 15 mm są wykonane z wysokiej jakości syntetycznego włókna, które jest miękkie i delikatne dla skóry, a jednocześnie wytrzymałe na zabieg stylizacji i efekt końcowy.

Montaż zestawu jest prosty i bezbolesny, a efekt jest natychmiastowy. Zestaw zostaje nałożony na Twoje rzęsy za pomocą kleju kropelkowego teksturowanego. Klej ten jest wysokiej jakości i zapewnia trwałe i bezpieczne osadzenie rzęs.

Zestaw rzęs wstążki Global Fashion D 0,15 15 mm jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów w dziedzinie stylizacji, jak i dla osób prywatnych. Może być stosowany na co dzień lub na specjalne okazje, aby uzyskać wyjątkowy i piękny wygląd. Po nałożeniu tych rzęs Twój wzrok staje się uwodzicielski i zmysłowy.

Podsumowując, zestaw rzęs wstążki Global Fashion D 0,15 15 mm to produkt, który zapewni piękne, długie i gęste rzęsy. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie uzyskać naturalny i niezwykle piękny wygląd.