Global Fashion C 0,15 11mm wstążka rzęsy zestaw

Kod produktu: 10276
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 152
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 7.00
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion C 0,15 11mm to profesjonalne rzęsy, które zapewniają piękne i naturalne wykończenie każdej stylizacji. Zestaw zawiera wstążkę rzęs, która ułatwia aplikację i przechowywanie rzęs.

Rzęsy Global Fashion C 0,15 11mm wykonane są z najwyższej jakości syntetycznych włókien, co zapewnia trwałość i odporność na złamania. Dzięki odpowiedniej grubości rzęs i ich długości, można uzyskać naturalny efekt zagęszczenia rzęs, który pięknie podkreśli każdy makijaż.

W zestawie znajduje się również wstążka rzęs, która ułatwia aplikację rzęs. Dzięki niej, aplikacja jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego efektu. Ponadto, wstążka pozwala na przechowywanie rzęs w wygodny sposób, co zapobiega ich uszkodzeniom i utracie kształtu.

Global Fashion C 0,15 11mm to idealny zestaw dla każdej stylistki rzęs, która chce zapewnić swoim klientkom piękne, naturalne i trwałe wykończenie stylizacji. Podczas aplikacji, należy zachować ostrożność i aplikować włoski rzęs jednym po drugim, aby uzyskać najlepszy efekt.

Podsumowując, zestaw Global Fashion C 0,15 11mm to profesjonalna i wysokiej jakości propozycja dla każdej osoby zajmującej się stylizacją rzęs. Dzięki niemu, można uzyskać piękne i naturalne wykończenie, które z pewnością zadowoli każdego klienta.