Specifications:

Power: 40W

Frequency: 50-60Hz

Voltage: 220-240 v / volt

Kaseta do topienia wosku różowa

Kod produktu: 10261
Pozostała część w magazynie: dużo
36 zł
7,20 €
7,56 $
Opis

Specifications:

Power: 40W

Frequency: 50-60Hz

Voltage: 220-240 v / volt

Cechy
Cechy
Przeglądy 219
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kaseta do topienia wosku to niezwykle przydatny sprzęt dla osób korzystających z usług kosmetycznych oraz do regularnej depilacji w domu. Jednym z popularnych rodzajów jest kaseta w kolorze różowym.

Kaseta do topienia wosku różowa jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które gwarantuje trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz temperatury. Urządzenie posiada także wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie i transport. 

Kaseta jest wyposażona w grzałkę, która zapewnia równomierne rozpuszczanie wosku wewnątrz urządzenia. Dzięki temu wosk zachowuje swoje właściwości i może być łatwo aplikowany na skórę. W kasiecie umieszcza się wkład woskowy, który po rozpuszczeniu można bez problemu wyciągnąć i nanieść na skórę.

Kaseta do topienia wosku w kolorze różowym nadaje się do stosowania na różnych partach ciała, takich jak nogi, pachy, bikini czy twarz. Jej zaletą jest wygodne i szybkie rozpuszczanie wosku, co pozwala osiągnąć pożądany efekt w krótkim czasie. Różowe urządzenia są często wybierane przez kobiety, które cenią sobie estetykę i elegancki wygląd.

Warto zwrócić uwagę na to, aby kaseta była zawsze czysta i zdezynfekowana, przed każdym użyciem. Wosk, który jest używany w urządzeniu powinien być również wysokiej jakości, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne depilowanie.

Podsumowując, kaseta do topienia wosku różowa to niezwykle praktyczny i wygodny sprzęt, który ułatwia depilację i dbanie o estetykę ciała. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie szybkość, wygodę i efektywność.