Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min 65 wat, ZS-606-biała

Kod produktu: 10245
Numer pozycji: ZS-606-white
Pozostała część w magazynie: dużo
324 zł
64,80 €
68,04 $
Cechy
Cechy
Numer pozycji ZS-606-white
Przeglądy 617
Liczba sztuk w pudełku 12
Wymiary
Długość 23.00
Szerokość 20.00
Wysokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Maszyna do manicure i pedicure ZS-606 to urządzenie, które umożliwia szybkie i skuteczne wykonanie zabiegu manicure oraz pedicure. Dzięki możliwości pracy z prędkością 35 000 obr/min oraz mocy 65 wat, jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Maszyna ZS-606 to nie tylko narzędzie, które ułatwia pracę, ale również gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu. Zastosowane w nim rozwiązania techniczne, zapewniają stabilną pracę silnika oraz ochronę przed przegrzaniem.

Urządzenie zostało wyposażone w ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodne użytkowanie przez długi czas. W zestawie znajduje się kilka wymiennych końcówek, które pozwalają na wykonanie różnorodnych zabiegów kosmetycznych.

Maszyna ZS-606 to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy dbają o jakość swojej pracy, jak i dla osób, które chcą wykonać zabieg manicure lub pedicure w domowym zaciszu. Dzięki temu narzędziu można osiągnąć profesjonalny efekt, bez konieczności wychodzenia z domu.

Podsumowując, maszyna do manicure i pedicure ZS-606 to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewnia skuteczne i profesjonalne wykonanie zabiegu kosmetycznego. Dzięki dużej mocy i regulacji prędkości, jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.