Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min 65 W, ZS-606-różowy

Kod produktu: 10244
Numer pozycji: ZS-6060-pink
Pozostała część w magazynie: dużo
324 zł
64,80 €
68,04 $
Cechy
Cechy
Numer pozycji ZS-6060-pink
Przeglądy 482
Liczba sztuk w pudełku 12
Wymiary
Długość 23.00
Szerokość 20.00
Wysokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min 65 W, ZS-606-różowy – doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów dbających o swoje paznokcie. To urządzenie, które umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegów, a dzięki dużemu zakresowi prędkości pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej maszynie i jej funkcjach, zapraszamy do lektury.

Maszyna ZS-606-różowa to urządzenie dedykowane zarówno do wykonywania manicure, jak i pedicure. Dzięki niemu można łatwo i szybko zwiększyć precyzję oraz skrócić czas wykonywania zabiegów, co szczególnie docenią osoby prowadzące profesjonalny salon kosmetyczny. Maszyna charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, a każdy element został starannie przemyślany, co przekłada się na komfort korzystania z niej.

Główną zaletą maszyny do manicure i pedicure ZS-606-różowa jest jej moc. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 65 W, co umożliwia wykonywanie prac z dużą skutecznością. Duża prędkość – aż 35000 obr./min – pozwala na szybką i precyzyjną pracę, a także dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie elementy zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na bezawaryjność i trwałość maszyny.

Jednym z najważniejszych atutów maszyny jest możliwość regulacji prędkości. Główny uchwyt zestawu został wykonany tak, aby można było łatwo dostosować prędkość urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szybkie i proste przełączanie między funkcjami maszyny to kolejny plus tego urządzenia.

Maszyna do manicure i pedicure ZS-606-różowa to także bardzo wygodne narzędzie. Ergonomiczny kształt uchwytu i wyważenie całego urządzenia sprawiają, że korzystanie z niej jest przyjemne i nie męczy rąk nawet podczas dłuższych zabiegów. Maszyna jest także bardzo precyzyjna, co jest szczególnie istotne podczas wykonywania zabiegów z pedicure, gdzie skala prac jest dużo mniejsza.

Podsumowując, maszyna do manicure i pedicure ZS-606-różowa to urządzenie, które z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym profesjonalnego urządzenia do opieki nad swoimi paznokciami. Dzięki doskonałej jakości wykonania, bardzo wygodnym kształtom i regulacji prędkości, maszyna ta pozwoli na wykonanie perfekcyjnej pracy i uzyskanie wymarzonego efektu.