Pigment Microblading (makijaż permanentny) KM-01

Kod produktu: 10222
Pozostała część w magazynie: mały
37 zł
7,34 €
7,71 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 220
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 12.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Makijaż permanentny to trend, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie takiego zabiegu, aby zaoszczędzić czas, który wcześniej poświęcała na codzienne malowanie się. Jednym z rodzajów makijażu permanentnego jest tzw. Pigment Microblading, a dokładniej say to KM-01.

Pigment Microblading to metoda, która polega na wytatuowaniu naturalnego pigmentu w górną warstwę skóry, dzięki czemu uzyskujemy pięknie wymodelowane brwi. Ta nowoczesna i skuteczna technologia gwarantuje o wiele lepsze efekty niż klasyczne metody tatuowania. KM-01 to pigment, który jest stosowany podczas zabiegu Pigment Microblading. Charakteryzuje się on idealnym konsystencją, co pozwala na precyzyjne nanoszenie pigmentów na skórę, dzięki czemu ostatecznie uzyskujemy idealnie wymodelowane brwi.

Korzystając z zabiegu z zastosowaniem Pigment Microblading KM-01, kobiety zyskują pewność siebie, a także o wiele lepsze samopoczucie, wynikające z faktu, że nie muszą już codziennie malować brwi. Takie brwi są wyjątkowo trwałe, dlatego pacjentki korzystające z Pigment Microbladingu mogą cieszyć się pięknymi, wymodelowanymi brwiami przez wiele miesięcy.

Jest to również idealne rozwiązanie dla kobiet, które z różnych względów mają problemy z brwiami, np. cierpią na chorobę Hashimoto, czy też wypadają im włosy z brwi z powodu nowotworów czy innych chorób. Zabieg Pigment Microbladingu daje wtedy bardzo naturalny efekt brwi, które wyglądają zupełnie normalnie, nie wyglądające jak typowe tatuaże.

Kończąc, można powiedzieć, że Pigment Microblading KM-01 to metoda, która niweluje wiele problemów związanych z brwiami u kobiet, zarówno te kosmetyczne, jak i zdrowotne. Zabieg ten jest bezpieczny i skuteczny, a efekty są po prostu nie do podrobienia. Dlatego warto się na niego zdecydować, aby cieszyć się pięknymi i wymodelowanymi brwiami przez długi czas.