Pompka dozownika 60 ml

Kod produktu: 10207
Pozostała część w magazynie: dużo
5,04 zł
1,01 €
1,06 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 463
Wymiary
Długość 4.00
Szerokość 4.00
Wysokość 8.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pompka dozownika 60 ml - wygodne i praktyczne rozwiązanie dla wielu produktów

Pompka dozownika 60 ml to rozwiązanie, które z pewnością przyda się każdemu, kto zajmuje się pielęgnacją ciała czy utrzymaniem porządku w domu. Jest to pojemnik z pompką, który pozwala na łatwe dozowanie różnych produktów. Dzięki temu nie trzeba martwić się o to, żeby wylewać niepotrzebnie zbyt dużo kosmetyku, detergentu czy płynu do mycia rąk.

Pompa dozownika 60 ml stosowana jest przede wszystkim do produktów w płynie, takich jak:

- mydło do rąk,
- szampon,
- odżywka do włosów,
- płyn micelarny,
- płyn dezynfekujący.

Jednakże może ona być także wykorzystywana do innych produktów, takich jak:

- oliwa,
- ocet,
- syrop,
- sosy.

Pompki dozowniki zyskały popularność nie tylko ze względu na ich praktyczne zastosowanie, ale także estetykę. Ich nowoczesny i elegancki design sprawia, że prezentują się doskonale na półce łazienkowej czy w kuchni. Dodatkowo, pojemniki z pompką zapewniają higienę oraz są bardziej wygodne w użyciu, niż tradycyjne opakowania z zakrętką czy korkiem.

Pompka dozownika 60 ml jest wytrzymała i łatwa w użyciu. Warto jednak pamiętać, aby przed pierwszym użyciem ją dokładnie wypłukać, a jeśli będzie ona bez użycia przez dłuższy czas, to warto od czasu do czasu nacisnąć na nią kilka razy, żeby zapobiec zatkania dyszy.

Podsumowując, pompka dozownika 60 ml to praktyczne, estetyczne i wygodne w użyciu rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi wiele tradycyjnych opakowań. Warto zainwestować w takie pojemniki i cieszyć się komfortem ich użytkowania.