Folia do paznokci Sylwester 12, 1 szt.

Kod produktu: 10179
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 148
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Folia do paznokci to niezwykle popularny dodatek, który pozwala na wykonanie oryginalnego i modnego manicure. Dzięki niej możemy w prosty sposób urozmaicić swoje paznokcie i stworzyć niesamowity efekt, który przyciągnie uwagę wszystkich wokół nas. Jeśli szukacie inspiracji na sylwestrowy manicure, z pewnością warto zwrócić uwagę na folię do paznokci Sylwester 12, 1 szt.

Folia Sylwester 12 to elegancka i stylowa folia, która idealnie sprawdzi się na sylwestrową imprezę. To kombinacja złotych i srebrnych kropek oraz drobinek, które nałożone na paznokcie nadadzą im niepowtarzalnego blasku i połysku. Warto dodać, że folia Sylwester 12 jest łatwa w aplikacji i świetnie się trzyma na paznokciach, więc nie musimy obawiać się o to, że nasz manicure szybko się zniszczy.

Folia do paznokci Sylwester 12, 1 szt. to produkt, który pozwoli na wyczarowanie modnego i eleganckiego manicure w domowym zaciszu. Wystarczy nałożyć folię na paznokcie i dokładnie ją ucisnąć, a następnie zdjąć warstwę ochronną. Dzięki temu nasze paznokcie zyskają niesamowity wygląd, który przyciągnie uwagę wszystkich wokół nas.

Podsumowując, folia do paznokci Sylwester 12, 1 szt. to niezwykle funkcjonalny i modny dodatek, który pozwoli na wyczarowanie niepowtarzalnego i stylowego manicure. To idealny wybór na sylwestrową imprezę, ale też na wiele innych okazji. Dzięki takiemu dodatkowi nasze paznokcie będą wyglądać niezwykle ekskluzywnie i elegancko.