Folia do paznokci New Year 6, 1 szt.

Kod produktu: 10173
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 97
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Folia do paznokci New Year 6, 1 szt.

Folia do paznokci to idealny dodatek do każdej stylizacji. Pozwala na uzyskanie efektu, który trudno osiągnąć przy użyciu tradycyjnych technik malowania lub ozdabiania paznokci. Folia New Year 6 to propozycja idealna na każdą okazję, szczególnie na Sylwestra oraz inne uroczystości związane z końcem roku.

Folia posiada piękny, srebrny kolor oraz wzór przedstawiający motywy związane z Nowym Rokiem. Z łatwością zwróci uwagę i doda blasku każdej stylizacji.

Aby skorzystać z folii, należy nałożyć na paznokieć bazę, a następnie delikatnie przyciąć folię do odpowiedniego rozmiaru. Następnie należy ją przykleić do paznokcia i przycisnąć palcem lub patyczkiem. Po usunięciu nadmiaru, folia zostaje przecięta i zmatowiona, aby uzyskać idealny efekt.

Folia do paznokci New Year 6 jest wyjątkowo łatwa w użyciu i daje wspaniały efekt. Można ją z powodzeniem wykorzystać do różnych stylizacji paznokci, a jej srebrny kolor sprawi, że paznokcie będą wyglądać niezwykle szykownie i elegancko.

Nie wahaj się i wypróbuj folię do paznokci New Year 6 na najbliższą okazję. Dzięki temu dodatkowi Twoje paznokcie będą wyglądać modnie, stylowo i zawsze zwrócą na siebie uwagę.