Ozdoba do paznokci, kami-fibuki (karmazynowy+żółty+czarny)

Kod produktu: 10153
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 84
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci w postaci kami-fibuki to obecnie bardzo popularny i modny trend w świecie stylizacji paznokci. Chodzi w tym przypadku o bardzo malutkie kryształki, które dają piękny i oryginalny efekt na paznokciach. Jedną z najpopularniejszych kombinacji kolorów jest kami-fibuki w karmazynowym, żółtym oraz czarnym odcieniu.

Kryształki te można nakładać na warstwę żelu lub lakieru hybrydowego. W zależności od indywidualnych preferencji można je stosować na całej długości paznokcia, na końcach, bądź na jednym, akcentowym palcu. Zazwyczaj stosuje się je jako dodatkową ozdobę do innych zdobień, takich jak np. kolorowe kwiatki, cętki, czy także zdobienia klasyczne, jak np. french manicure.

Warto wspomnieć, że nanoszenie tak małych elementów na paznokcie może wymagać pewnej wprawy i precyzji. Zaleca się, aby do aplikacji kami-fibuki używać specjalnej, cienkiej końcówki pędzelka, a następnie dokładnie zabezpieczyć ozdobę warstwą top coatu, aby uniknąć jej wypadnięcia.

Kami-fibuki to wyjątkowo efektowne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę i pozwoli na wyrażenie swojej indywidualności. Jest to również doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które cenią ciekawe i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie stylizacji paznokci.