Ozdoba do paznokci, sześciokątna (zielona)

Kod produktu: 10133
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 98
Wymiary
Długość 8.00
Szerokość 4.30
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci, sześciokątna (zielona) – co to właściwie jest? To nic innego jak nowoczesny i stylowy element dekoracyjny, który idealnie ozdobi Twoje paznokcie. Wystarczy, że umieścisz go na powierzchni paznokcia, a już odmieni on Twoją stylizację.

Kolor zielony, użyty w tej ozdobie, symbolizuje nadzieję, świeżość i przyrodę. Dlatego też, jest to idealna opcja do letnich strojów oraz stylizacji na każdą porę roku. Sześciokątny kształt dodaje nieco geometrycznego charakteru, co sprawi, że Twoje paznokcie nabiorą modnego wyglądu.

Ozdobę można umieścić na lakierze hybrydowym, żelowym czy zwykłym. Idealnie pasuje do jednolitych kolorów, ale może też z powodzeniem dekorować paznokcie zdobione wieloma kolorami. Stosowanie takiej dekoracji jest niezwykle proste – wystarczy umieścić sześciokątny element w miejscu, gdzie chcemy go umieścić, a następnie zabezpieczyć go warstwą topu.

Ozdoba do paznokci, sześciokątna (zielona) to innowacyjny i nowoczesny element dekoracyjny. Dzięki niemu Twój manicure będzie wyglądał stylowo i wyjątkowo. Dlatego, jeżeli jeszcze nie miałeś okazji spróbować takiej formy dekoracji, koniecznie wypróbuj sześciokątną ozdobę do paznokci w kolorze zielonym.