Ozdoba do paznokci, sześciokątna (żółta)

Kod produktu: 10131
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 101
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 4.30
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoby do paznokci to jedna z najpopularniejszych form dekoracji na rynku manicure. Są one idealnym sposobem na ożywienie i uatrakcyjnienie wyglądu paznokci w szybki i łatwy sposób. Jedną z najnowszych propozycji na rynku są ozdoby w kształcie sześciokątnym.

Ozdoba do paznokci w sześciokątnym kształcie o kolorze żółtym to idealny dodatek dla osób, które chcą wyróżnić się i dodać sobie odrobinę stylu. Kolor żółty to bardzo energetyczny i radosny kolor, który z pewnością przykuje uwagę innych osób.

Sześciokątna ozdoba do paznokci to produkt, który można stosować w wielu stylizacjach paznokci – pasuje zarówno do manicure klasycznego, jak i do bardziej ekstrawaganckich wzorów. Można ją umieścić zarówno na jednym, jak i kilku paznokciach – wszystko zależy od naszej kreatywności i pomysłów.

Aby umieścić ozdobę na paznokciach, potrzebujemy jedynie kilku drobiazgów: bazy pod lakier, lakieru w wybranym kolorze oraz kleju lub top coatu. Po pomalowaniu paznokci wybranym lakierem, nakładamy na wybrane miejsce odrobinę kleju lub top coatu i nakładamy ozdobę. Po krótkim czasie suszenia manicure jest gotowy!

Ozdoba do paznokci w kształcie sześciokąta to propozycja dla każdej osoby, która chce wyróżnić się na tle innych i dodać swoim paznokciom odrobinę stylu. Żółty kolor to idealna opcja dla osób ceniących sobie energię, optymizm i radość życia. Szeroka gama kolorów i kształtów ozdób do paznokci pozwala na kreatywność i indywidualizm w każdej stylizacji paznokci.