Ozdoba do paznokci, kamifubuki mix (czerwony+biały)

Kod produktu: 10100
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 107
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci, kamifubuki mix (czerwony+biały)

Każda kobieta chce mieć piękne, zdrowe i zadbane paznokcie. Nic dziwnego, że coraz więcej pań decyduje się na zabiegi manicure. Dzięki temu można nie tylko zadbać o wygląd swoich paznokci, ale również dodać im nieco uroku i elegancji.

Wśród wielu dostępnych ozdób do paznokci, warto zwrócić uwagę na dekoracje z serii kamifubuki mix. Kamifubuki to japoński termin, oznaczający „śnieżynki papierowe”. Są to bardzo drobne kawałki papieru, które idealnie nadają się jako dekoracja do paznokci. Kamifubuki mix to zestaw kawałków papieru w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu w prosty sposób można stworzyć oryginalny i unikalny wzór na paznokciach.

W ofercie dostępna jest wersja kamifubuki mix w kolorze czerwonym i białym. To połączenie dwóch klasycznych barw z pewnością przypadnie do gustu wielu kobietom. Czerwień symbolizuje pasję, miłość i energię, natomiast biel kojarzy się z czystością, niewinnością i spokojem. Dzięki temu, że kamifubuki mix zawiera zarówno białe, jak i czerwone elementy, można stworzyć wiele ciekawych kompozycji.

Ozdoba do paznokci, czyli kamifubuki mix, jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy nałożyć lakier hybrydowy lub lakier tradycyjny, a następnie na mokrą powierzchnię delikatnie przykleić kawałki papieru. Po wyschnięciu lakieru, należy nałożyć warstwę topu, aby utrwalić dekorację. Dzięki temu, że kamifubuki mix jest odporny na zmywanie, udekorowane w ten sposób paznokcie będą prezentować się pięknie przez długi czas.

Podsumowując, kamifubuki mix w kolorze czerwonym i białym to ciekawa propozycja dla każdej kobiety, która chce dodać swoim paznokciom nieco oryginalności i elegancji. Ozdoba ta w prosty sposób pozwala stworzyć wiele ciekawych wzorów, a ponieważ jest odporna na zmywanie, paznokcie zdobiące kamifubuki mix będą prezentować się pięknie przez długi czas.