Dekoracja paznokci, diamentowy róż

Kod produktu: 10048
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 73
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Dekoracja paznokci to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych w salonach kosmetycznych. Pozwala na zmianę wyglądu dłoni i nadanie im eleganckiego charakteru. Wśród wielu ozdób, jakie można wykorzystać do dekoracji paznokci, jednym z najbardziej pożądanych jest diamentowy róż.

Diamentowy róż to nic innego jak jedna z form dekoracji paznokci, która w zaawansowanej technologii kosmetycznej jest wykonana z nowoczesnych materiałów. Jest to rodzaj płaskiej perełki, która swoim kształtem przypomina płatkowi róży. Diamentowy róż to dodatek do paznokci, który świetnie sprawdzi się na specjalne okazje, jak wesela, urodziny, spotkania biznesowe czy imprezy.

Diamentowy róż można aplikować na paznokciach różnymi metodami. Można go umieścić na kleju bazowym lub na samym lakierze do paznokci. Można go też dodać do paznokci z wodą transferową. Sposób aplikacji uzależniony jest od formy dekoracji oraz od usługi, na którą decyduje się klientka.

Diamentowy róż jest idealnym dodatkiem dla każdej kobiety, która chce podkreślić swoją kobiecość i elegancję. Doskonale sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i na długich paznokciach. Dzięki temu, że diamentowy róż jest dostępny w różnych kolorach, można dopasować go do swojego stylu i gustu.

Podsumowując, diamentowy róż to idealna ozdoba dla każdej kobiety, która pragnie mieć piękne i eleganckie dłonie. Aplikacja diamentowego różu jest łatwa i szybka, a efekt końcowy zachwyca i przyciąga uwagę. Dlatego warto skorzystać z tej usługi i cieszyć się pięknym wyglądem swoich paznokci.