SS3 jasnoróżowy kryształ do paznokci

Kod produktu: 10019
Pozostała część w magazynie: dużo
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 83
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 4.30
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

SS3 to jedna z wielu opcji kamieni Swarovski, którą warto mieć na uwadze podczas ozdabiania swoich paznokci. Jasnoróżowy kryształ w rozmiarze SS3 to kamień o małych wymiarach, który znakomicie sprawdza się w wielu stylizacjach. 

Kamienie Swarovski są wyrobami renomowanej firmy, której początki sięgają już XIX wieku. Ich niekwestionowaną zaletą jest najwyższa jakość wykonania oraz niesamowity połysk. Dzięki temu, że stosowane są w różnego rodzaju zdobieniach, mogą być traktowane jako drogocenne dodatki do ubrań czy biżuterii. 

W przypadku ozdabiania paznokci kamienie Swarovski to bardzo popularna opcja. Dzięki nim, nawet prosty manicure staje się zjawiskiem dostrzegalnym i wyjątkowym. Jasnoróżowy kryształ w rozmiarze SS3 to kamień, który świetnie sprawdzi się zarówno na jednolitym tle, jak i jako dopełnienie całej kolorowej kompozycji. 

Ozdabianie paznokci kryształami Swarovski to świetna możliwość dla osób, które chcą wyróżnić swoje dłonie i być na czasie. Stosując kamienie Swarovski na paznokciach, można stworzyć naprawdę oryginalny i wyjątkowy manicure. W przypadku jasnoróżowego kryształu w rozmiarze SS3, warto wykorzystać go na przykład do stworzenia motywów kwiatowych czy innych roślinnych ozdóbek. 

Ozdobienie paznokci kryształami Swarovski to jednak nie tylko kwestia estetyki i słynącego z połysku kryształu. To także zapewnienie własnym dłoniom wyjątkowego zabiegu pielęgnacyjnego. Kamienie Swarovski to bowiem materiał trwały, który nie kruszy się ani nie traci połysku zbyt szybko. Dzięki temu, że stosowane są na lakierze hybrydowym, utrzymują się na paznokciach przez długi czas. 

Podsumowując, jasnoróżowy kryształ w rozmiarze SS3 to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą dodać swojemu manicure nowego wymiaru. Kamienie Swarovski to nie tylko przepiękne materiały, lecz też bardzo trwałe. Dzięki temu, można cieszyć się nimi przez wiele tygodni, dbając jednocześnie o swoje dłonie.